• Fuga przed renowacją
  • Fuga po renowacji.

Renowacja fug

1. Renowacja fug przy zastosowaniu systemu THS polega na uzupełnieniu ubytków w fugach i położeniu na nich nieprzemakalnej powłoki w wybranym przez klienta kolorze. Malowanie fug natryskiem daje wyjątkowe efekty, ponieważ po renowacji:

  • fugi są nieskazitelnie białe (lub mają inny, czysty kolor)
  • nie żółkną kilka lat
  • bardzo łatwo jest utrzymać je w czystości, ponieważ nie chłoną już brudu i wilgoci

Gwarancja 3 lata na wykonaną powłokę.

Orientacyjna cena odnowienia fug dla gospodarstw domowych to 8 - 12 zł/mb.

2. Drugi sposób renowacji fug polega na usunięciu starych fug i położeniu nowych. Wycenę podajemy po oględzinach. Koszt wymiany fug w typowej małej łazience w bloku zaczyna się od 800zł.

    

Renowacja fug na kolor ciemnobrązowy - kliknij fotkę
 

Renowacja starej glazury i fug systemem THS

Polega na uzupełnieniu ubytków w glazurze i fugach oraz pomalowaniu ich na wybrany kolor lub kolory. Fugi mogą być w tym samym kolorze, co glazura (odróżniają się od glazury, bo mają inną fakturę) lub innym.

Przemalowanie glazury to sposób na szybką, estetyczną, trwałą i nieuciążliwą zmianę design'u całej łazienki, kuchni itp - bez gruzu, kurzu i hałasu przez tydzień lub dwa.

My robimy to w jeden-dwa dni i cały czas jest czysto i cicho. Błyskawicznie macie Państwo zupełnie nową łazienkę lub kuchnię.

Orientacyjna cena dla gospodarstw domowych za położenie powłoki na glazurze i fugach to 130zł/m.kw. Dokładny koszt podajemy po oględzinach.

Dajemy 5 lat gwarancji na wykonaną nową powłokę glazury.

 

Renowacja glazury, fugi i brodzika. Odnowienie łazienki - efekt końcowy (kliknij w obrazek).

Inny sposób renowacji glazury jest omówiony w temacie: Oczyszczanie i impregnacja - kliknij.

Naprawy uszkodzonych płytek z kamienia naturalnego i sztucznego (w tym terakoty i glazury) są omówione na stronie Naprawy uszkodzeń - kliknij.


Znajdź najbliższego wykonawcę usługi  - kliknij.