Renowacja wanny żeliwnej emaliowanej i blaszanej, akrylowej, quarylowej, z konglomeratu, ceramicznej oraz wanny z hydromasażem. THS system.

Odnowienie wanny może być wykonane na dwa sposoby:

 1. Renowacja przez położenie nowej powłoki na wannie (5 lat gwarancji)
 2. Regeneracja oryginalnej powierzchni wanny - bez położenia nowej powłoki

_______________________________________________________________________________________________

 1-szy sposób renowacji: POŁOŻENIE NOWEJ POWŁOKI NA WANNIE.

reklama_poziom_wanna_roz

Zniszczona (kiedyś biała i lśniąca),                     Wanna po renowacji ze zmienionym kolorem

        trwale zabrudzona wanna                                                                                                             

przed renowacją                                                                                                                   

  

 • Odnowienie - przez położenie powłoki THS - zniszczonej i samodzielnie malowanej przez klienta (z opłakanym skutkiem) wanny
 •  
 • Powłoka THS wykonana na wannie z brudną i popękaną oryginalną powłoką

THS to nowoczesna i sprawdzona w wielu krajach (Szwajcaria, Niemcy, Francja, Portugalia, Austria, Polska) szwajcarska technologia do renowacji wanien. Bazuje na wykonywaniu usług bezpośrednio u klienta, zasieciowaniu powłoki, bardzo mocnym zespoleniu z wanną, hydrofobowości i największej odporności powłoki THS na promieniowanie UV, czyli na żółknięcie! Gdy po ok. 8 godzinach kończymy pracę, wanna jest gotowa do użytku! THS to najlepszy efekt renowacji Twojej wanny.

Za dodatkowa opłatą możemy wykonać powłokę w kolorze.

5 lat gwarancji na powłokę THS daje pewność bezproblemowego użytkowania. Dodatkowo, gdy po latach powłoka zużyje się, my jesteśmy w stanie usunąć ją i położyć ponownie nową (i to wielokrotnie) - co nie każda konkurencja jest w stanie zrobić ze swoją! 

Poza tym, tylko my możemy okazać referencje od hoteli i firm, z którymi współpracujemy, a to mówi wiele o naszym profesjonalizmie i możliwościach - kliknij tu: Referencje

Nie ma możliwości pojawienia się pleśni pod powłoką THS, ponieważ nie ma wolnej przestrzeni pomiędzy wanną a naszą powłoką. Wanna zachowuje dokładnie swój pierwotny kształt. Nie ma też paskudnych, głębokich dziur w powłoce nad dolnym odpływem, jakie pojawiają się przy mniej profesjonalnych renowacjach, gdzie dno jest zbyt grube. Nasza renowacja nie zmniejsza przestrzeni w środku wanny i w żaden sposób jej nie niszczy.

Po renowacji, dzięki efektowi hydrofobowości, brud nie przywiera do wanny i łatwo się go usuwa za pomocą mokrej gąbki nasączonej dużą kroplą płynu do mycia naczyń. Klient nie ponosi już kosztów zakupu mocnej i drogiej chemii czyszczącej, na czym też korzysta Wasza skóra.

Jak działa hydrofobowość? Woda spływa z wanny "jak po gęsi" i wanna zostaje sucha, z pojedynczymi kroplami wody. Dlatego nie brudzi się trwale, bo kamień i brud osadzają się wtedy, gdy z mokrej powierzchni wanny woda odparuje, a to, co w niej jest, zostanie na wannie.

Po więcej informacji kliknij tu: FAQ - renowacja wanny w pytaniach i odpowiedziach

Renowacja wanny z obu stron jest omówiona tu: Obustronna renowacja wanny

Wykonanie antypoślizgu na wannie - kliknij tu: Antypoślizgi na wannach i brodzikach

 Cennik nowych powłok (ceny dla gospodarstw domowych) dla koloru białego:

1. Białystok

 • wanna do 140cm włącznie: 500zł
 • wanna pow. 140cm do 170cm: 600zł
 • wanna pow 170cm: uzgodnienia indywidualne

woj. podlaskie poza Białymstokiem: do cen należy doliczyć dojazd 80gr/km w obie strony.

2. Warszawa, Lublin, Olsztyn

 • wanna do 140cm włącznie: 600zł
 • wanna pow.140cm do 170cm: 700zł
 • wanna pow. 170cm: uzgodnienia indywidualne

woj. mazowieckie poza Warszawą, woj. lubelskie poza Lublinem, woj. warmińsko-mazurskie poza Olsztynem: do cen należy doliczyć dojazd 80 gr/km w obie strony z (odpowiednio) Warszawy, Lublina, Olsztyna.

  

2-gi sposób renowacji: REGENERACJA ORYGINALNEJ POWIERZCHNI WANNY - bez położenia nowej powłoki.

Na niektórych wannach, na których zniszczenie ich powierzchni nie jest zbyt duże, można przywrócić gładkość i ładny wygląd oryginalnej emalii (wanna żeliwna) lub akrylowi (wanna akrylowa). Usługa ta nie jest objęta gwarancją, gdyż nie kładziemy nowej, naszej powłoki - jedynie poprawiamy parametry powłoki oryginalnej, a efekt naszych prac jest od razu widoczny. Najważniejsze, że po takiej renowacji wanna jest znów gładka i dlatego łatwo ją utrzymać w czystości, ponieważ brud nie "czepia się" do ponownie gładkiej powierzchni, tak jak wcześniej "czepiał się" do chropowatej. Użytkownikom natomiast nie zagrażają już krwawe i bolesne otarcia skóry.

Taka renowacja jest możliwa do wykonania przede wszystkim na wannach akrylowych (w tym z hydromasażem) oraz na żeliwnych. Czasem łączona jest z naprawą ubytków powłoki - kliknij Naprawa odprysków - wanny, brodziki, zlewy i umywalki.

Możliwe jest też wykonanie antypoślizgu na odnowionej wannie - kliknij Antypoślizgi na wannach i brodzikach

Cennik regeneracji oryginalnej powierzchni wanny (bez kładzenia nowej powłoki, ceny dla gospodarstw domowych):

1. Białystok

 • wanna do 140cm włącznie: 350zł
 • wanna pow. 140cm do 170cm: 400zł
 • wanna pow. 170cm: uzgodnienia indywidualne

woj. podlaskie poza Białymstokiem - do cen należy doliczyć koszty dojazdu 80gr/km w obie strony

2. Warszawa, Lublin, Olsztyn

 • wanna do 140cm włącznie: 400zł
 • wanna pow. 140cm do 170cm: 450zł
 • wanna pow. 170cm: uzgodnienia indywidualne

woj. mazowieckie poza Warszawą, woj. lubelskie poza Lublinem, woj. warmińsko-mazurskie poza Olsztynem: do cen należy doliczyć koszty dojazdu 80gr/km w obie strony z (odpowiednio) Warszawy, Lublina, Olsztyna.

 

RENOWACJA WANNY Z HYDROMASAŻEM

Wanny z hydromasażem to wanny akrylowe z wbudowanym system dysz. Ich renowacja zwykle przebiega tak, jak renowacja oryginalnej powłoki wanny - bez położenia nowej powłoki, ale z naprawą ubytków (naprawa miejscowa). Czasem konieczny jest demontaż dysz na czas renowacji.

W najtrudniejszych przypadkach można na takiej wannie również położyć nową powłokę.

Ceny renowacji zaczynają się od 600zł.

 


Naprawy odprysków i innych uszkodzeń na wannach - naprawy miejscowe, bez renowacji całej wanny - omówione są na  Naprawa odprysków - wanny, brodziki, zlewy, umywalki - kliknij.
 
Odnowienie kabiny prysznicowej omówione jest na Odnowienie kabiny prysznicowej  - kliknij.